Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepitettem a gépemet,...

Újratelepitettem a gépemet, és nincs hang. Nem tudom mit csinéljak:S? Everesttel megnéztem mi a hangkártya neve. Ezt hozta ki : Hangkártya : Realtek ALC888/1200 @ ATI SB600 - High Definition Audio Controller

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 14:01
 1/5 anonim válasza:
tölts le hozzá drivert (google-ban biztos találsz)
2010. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen de ennek utána nézhettél volna, sőt, amikor kiírtad ezt a kérdést előtte kihozott 20000 ugyanilyet csak ki kéne nyitni a szemed nem csak kattintgatni és meglepődni majd egy program telepítése után hogy vírusos a gép:S (persze ennek most semmi köze a hanghoz csak mondtam egy példát)
2010. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a drivert is telepíteni kell!



előző: ezt a választ is hányszor leírták már! és most miattad újra el kellett olvasnom.

2010. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
START - BEÁLLÍTÁSOK - VEZÉRLŐPULT - RENDSZER - HARDVER - ESZKÖZKEZELŐ - HANG-,VIDEO- ÉS JÁTÉKVEZÉRLŐK - TULAJDONSÁGOK - ILLESZTŐPROGRAM ÚJRATELEPÍTÉSE.
2010. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!