Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha készítek egy Ghost-ot a...

Ha készítek egy Ghost-ot a rendszeremről, akkor az mennyire lesz megbízható driver szempontjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kezdő szinten vagyok ghost-ban. Érdekelne a dolog, azért lenne néhány kérdésem.


1. Ha a rendszeremről készítek egy ghost-ot, akkor a driverek ugyanúgy "csatlakoznak" a hardver részhez, mintha normál windows telepítés után pakolgatnám fel őket?


2. Melyik a legmegbízhatóbb program Ghost készítésre?


3. Hogyan rakom fel a "Ghost rendszert" a gépemre, ha szükséges?


4. Pendrive-ról is lehetséges felrakni a "Ghost rendszert"?


5. Szívesen fogadok szakirodalmat a témában :)


A válaszokat előre is köszönöm, normális válaszolóknak megy a zöld kéz! :)


2018. ápr. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

NortonGhost15 live cd, én ezt használom.

Egy beállított rendszert mentesz cakk-pakk, driveres-től. Visszaállításkor az az állapot lesz,mint amikor mentetted.

[link]

Ezt nem kell telepíteni, csak cd-ről bootolsz, és mentesz...ill. visszaállítasz.

2018. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...és mentheted telepített programokkal is.
2018. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már elavult, XPnél régebbi rendszerekkel nem működik rendesen, mivel nem több mint 10 éve nem frissítették.

Ajánlott a Macrium Reflect vagy Acronius True Image.

1.Ugyanabban az állapotban lesznek a driverek, mint amikor a képfájlt elkészítetted a rendszerről.

2.Én az Acronis True Image 2017et használom.

3.Pendriveról bootolom be az Acronis True Image-et.

4.Igen, ha elfér rajta a képfájl.

5. [link]

2018. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk működik simán. :)

Azért nem is nézegettem újabbat. Megnézem amit mondtál azért.

2018. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is még a NortonGhost15 live cd-ét használom, és működik. A "c" meghajtót szoktam friss telepítés után a szükséges driverekkel és programokkal együtt " szőröstől, bőröstől" lementeni. Ha szükséges, akkor komplett "C" meghajtó visszaállítást végzek és ok. Amit még szoktam utána, hogy a vírusirtót frissítem, hogy naprakész legyen.
2018. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!