Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem hajlandó a Photoshop...

Miért nem hajlandó a Photoshop CC 2017 és Wacom Intous Pen együtt müködni?

Figyelt kérdés
Már régóta van Photoshoppom, tavaly óta a 2017es, és rajztabletem is, eddig probléma nélkül müködtek. Pár hónap kihagyás után ismét használni szeretem volna, de az ecset eszköznél nem mindig húz vonalat, hanem mozgatja a vásznat erre-arra. Próbáltam újraindítani, kicseréltem a hegyet a ceruzában, de semmit sem javult. Így elég nehezkes dolgozni vele, mi lehet a megoldás?

2018. ápr. 29. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a Photoshop normálisan megy touchpaddal használva és a tablet is pl. Paint Tool SAIval
2018. ápr. 29. 20:02
 2/4 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 29. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemrég egy windows frissítés szétcseszte a wacom drivert. Keress rá neten hogy lehet megoldani a gondot. (ideje megtanulnod, ugyanis 1 perc lett volna magadtól utánanézni)
2018. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phantomrider válasza:

Start menü - keresés - cmd - amit erre bead oda ezt bemásolod: reg add HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pen /v LegacyPenInteractionModel /t REG_DWORD /d 1 /f


aztán nyomsz egy entert, és kész.Egy újraindítást csináltam utána, azt azért csináld meg biztos ami biztos. Ez után nálam megszűnt a probléma :)

2018. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!