Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AutoCad 17-ben lehet műhelyraj...

AutoCad 17-ben lehet műhelyrajzot készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Segítséget szeretnék kérni.



Sajnos már jó pár éve nem használtam ezt a programot, így sok dolgot elfelejtettem, és pár kérdésemre nem találtam választ,



Megrajzoltam egy motor villa-kormány befogó konzolt. Az volna a kérdés, hogy ebből a 3D-s alkatrészből, hogy lehet műhelyrajzot csinálni? Méretezni, metszeteket csinálni, A3-as lapra, nyomtatás készként elmenteni. Vagy ahhoz már külön kell az AC Invertor porgram?


Lehet hü*ye kérdések ezek, pedig még annó vizsgát is tettem belőle, de sajnos sok mindent elfelejtettem a jó pár áv alatt.



Válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 2. 15:41
 1/2 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok, *AC Inventor-ra gondoltam :))
2018. máj. 2. 15:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet minden ilyesmit. Gondolom 2017-es AutoCAD-re gondolsz.


Amúgy az AutoCAD vizsgák és tanfolyamok szerintem nem sokat érnek, a full alapokat oktatják és kérdezik ki, azokat se gyakorlatspecifikus módon.


Pl.: gyakran megesik, hogy kap az ember ilyen-olyan rajzot, rajzokat, amivel foglalkozni kell. És mondjuk teljesen más méretarány vagy valami van megadva a rajzon, meg blokkokon belül ( inch/mm/stb) és sokan ott vakarják a töküket hogy hát most mi hogy...


amúgy kenem-vágom a CAD témát, még programozott szrokat is írtam AutoCAD-be


De amiket kérdezel, azt így nem tudom elmondani. Megmutatni meg tudnám, de ... így... ?!

2018. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!