Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni? Hogy lehet ez?

Tudnátok segíteni? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam mondta, hogy van olyan program, amivel be lehet (dis)like-osítani a YouTube-on a videókat, meg az Instán a képeket, Facebookon posztokat...stb. DE lehet, hogy nem programmal csinálja, hanem valami más úton lehet ezt, az én YouTube videómra több száz dislike-ot küldött... ;(


Ha valóban van ilyen program, kérlek mondjátok el mi a neve (lehet hogy ilyen van több is).


De ha valami más úton lehet ilyet csinálni, akkor írjátok meg, hogy...?


A válaszokat előre köszönöm! :)



2018. máj. 3. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ez neked.
2018. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
76%
Ha a kérdések átlagával vetem össze, szokatlanul jó a helyesírásod, ami értelmes embert sejtet. Töprengj el azon, hogy méltó-e hozzád ez az óhaj.
2018. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, hát én csak meg akarom bosszulni a "haveromnak", hogy telerakta dislike-kal a youtube videómat!

Meg tetszik nekem még egypár minecraftos videó, arra szeretnék soksok lájkot küldeni

2018. júl. 11. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!