Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szűnt meg a tunngle?

Miért szűnt meg a tunngle?

Figyelt kérdés
Ha fel megyek az oldalukra valami olyasmi szöveg fogad hogy megszűnt valami új szabályzás miatt de teljesen nem értem és azt sem hogy valaha fog e még működni.. valakinek van bővebb információja róla? megköszönném!

2018. máj. 4. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Minden Európában működő szolgáltatásnak meg kell felelnie a GDPR követelményeinek (EU-s adatvédelmi törvény). Azt írják hogy ezt nem tudják teljesíteni, így kénytelenek kivonulni a piacról.


Ha maga a szolgáltatás teljes mértékben olyan módon működött vagy olyan megváltoztathatatlan alapokon létesült amit a jövőben tilt a törvény, nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, csak befejezni a működést. Ugyanis a GDPR nem csak azt kívánja meg hogy új szabályozást írjanak, hanem a tevékenységet is a törvény szerint kell végezni. Ami kritikus pont az a harmadik félnek, harmadik országba való adattovábbítás (főleg adatbiztonsági szempontból) és az önkéntes hozzájárulás megadása.


Azt írják, hogy nincs elegendő erőforrásuk sem pénzalapjuk a szabályoknak való megfeleléshez. Ez alapján aligha tér vissza, hiszen ha meg tudták volna oldani a felkészülést és megfelelést akkor tovább működhetnének.

2018. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem így már világos. Köszönöm szépen ment a zöld kéz!
2018. máj. 4. 16:43
 3/12 anonim válasza:
91%

Sajnálom a dolgot mert annyira egyszerű program volt és olyan jól működött. Miért kell minden jónak keresztbe tenni ?... A hatalom mindíg tesz róla hogy ne legyen megfelelő eszköz az emberek kezében...

Mivel lehetne helyettesíteni ? megpróbáltam keresni valamit de van vagy 30 program és most döntsd el vakon hogy melyiket próbálod ki...

Valaki tud ajánlani valamit ?

Nem akarok visszatérni a hamachi-ra, az totál kétezres évek, ha mégis az a legjobb alternatíva akkor küldjetek hozzá MSN telepítőt és kihúzható antennájú telefont is. köszi xD

2018. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Abszolút igazad van :D.
2018. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én találtam párat, mindet végigpróbáltam, egyik sem működik. Nekem a Hamachi sem, bár azt akárhányszor próbáltam nem működött, a Tunngle volt az egyetlen amivel tudtam LAN-ozni. Sajnálom hogy megszűnt, így jópár játékkal nem fogok tudni többet játszani.

2018. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én az Evolve.ot tudom ajánlani, nagyon jó program. Igaz itt nincs minden játéknak külön szobája, nagyon egyszerűen szólva olyan, mint a Hamachi, de sokkal jobb: [link]

Itt egy kisokos hozzá, azokkal a dolgokkal, amiket fontosnak tartottam leírni vele kapcsolatban:

[link]

2018. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Evolve-al csak az a baj, hogy nem működik. Leszedtük haverral, felraktuk, nekem 2 hétog fent volt és minden nap karbantartást írt, ezért töröltem. Sajnos a többi google-ben talált kliens sem működik. Nagy kár a Tunngle-ért...
2018. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van ami helyettesíti?
2018. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 klaca78 válasza:
Jelenleg sajnos semmi alternatíva.
2018. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 eldorado007 válasza:
52%
GameRanger-t használjátok. Nem olyan jó, mint a Tunngle, de működik.
2018. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!