Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom újra tenni a...

Hogyan tudom újra tenni a laptopomat? Windows 10-em van de szerintem crackelt mert nem találtam CD-t, ez baj?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy újra szeretném rakni a gépemet de nem tudom, hogyan kezdjem ebben kérnék segítséget, a válaszokat előre is köszönöm! (nem értek annyira a gépekhez ezért is kérdezem meg)

2018. máj. 5. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hozza cd. Ha ugy vetted a boltban, hogy volt hozza, akkor nem ker kodot. Nem kezdem irni, hogy kiolvassa a biosbol, hogy ehhez a gephez jar. :)
2018. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja a lenyeg. Felmesz a microsoft oldalara, koveted az utasitasokat, hogyan keszits telepito pendrivet. Itt jon a neheze, ha megvan be kell lepned a biosba es atallitani, hogy a pendriverol induljon. Ha ez nem megy, el se kezdd.
2018. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire értesz hozzá, inkább kérj meg valakit, aki tudja mit kell csinálni.. az ilyen ''nem értek hozzá, de belevágok'' jellegű projektekből szoktak olyan dolgok kisülni, hogy a nap végére ülsz a szobádban egy formatált számítógéppel meg egy rosszul boot-olt USB stick-el és vakargatod a fejed, hogy most mi is legyen :)
2018. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nem állok neki mert nem értem és igazad van! Gépházól nem lehet újratelepíteni? (alaphelyzetbe állítani) mert úgy hallottam, hogy lehet. Ez ugyan az mint amit leírtál csak egyszerűbben vagy későbbiekben baj lehet? Meg azt nem értettem még,(egyik haverom asszem crackelt windows-t rakott a gépemre de nem vagyok benne biztos) ha tehát újrateszem a gépet a windows 10 megmarad vagy ugyan úgy crackelt változatot kell tenni rá?
2018. máj. 5. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehetsz legalist is. Nincs idokorlatozasa. De vehetsz is egyet. Attol meg a biosba be kell lepned. A visszaallitas nem jo igazabol semmire.
2018. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Okés, akkor majd szakihoz fordulok. Köszi szépen tényleg még egyszer a gyors infót.
2018. máj. 5. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Es figyeld mit csinal. Nem bonyolult am, csak elsore tunik annak.
2018. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amit leírtál elég bonyolultnak tűnik :D
2018. máj. 5. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja. Kb. 5 gombnyomas :)
2018. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg csak bonyolultnak tűnik. Esetleg kérd meg egy ismerősöd, hogy legyen ott veled, és magyarázza, hogy mit hogy kell, viszont te csinálj mindent, úgy tanulod meg a legkönnyebben, engem így tanított meg bátyám, a következő újratelepítést már teljesen egyedül csináltam.
2018. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!