Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Karaktermodellezéshez ingyenes...

LeonScottKennedy kérdése:

Karaktermodellezéshez ingyenes program, amely kompatibilis Unreal Engine 4-el?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el UE4-el foglalkozni, pályaszerkesztéssel, karakter animációkkal, stb..., de kéne egy karaktermodellezéses program, amellyel ki tudom importálni a karaktert olyan formátumban, ami kompatibilis UE4-el (FBX). Csak a Maya-t ismerem, de az előfizetéses, és nagyon drága, szóval gondolom eleve nem is egyéni használatra van. Tekintve, hogy ez egy hobbi, nem szeretnék rá óriási összegeket költeni, illetve próbaverziós dolgokkal se szeretnék szórakozni.

Én is fogok még keresgélni, csak gondoltam kiírom ide, hátha tud valaki egy jó ingyenes programot erre.


2018. máj. 6. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben rátaláltam a Blenderre.

Ezzel lehet exportálni FBX-ben?

2018. máj. 6. 10:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Blender: [link]

Van pár cikk, ami az FBX-be való exportálással foglalkozik: [link]

2018. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam már a programban az export lehetőségek között, de köszönöm a választ :)

Hú, ezzel jó sokáig el fogok szórakozni.

2018. máj. 6. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!