Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a Callibre nevezetű programmal, hogy pontosan konvertáljon?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy Microsoft World 2010-el (docx formátumba) szerkesztettem viszonylag nagy terjedelmű szöveget. Ezt a "docx" formátumot kellene átkonvertálnom mobi-ba vagy esetleg "AZW3-ba". Maga a konvertálás le is zajlik, viszont mikor a Callibre programon belül nézem a már "mobi" fájlba konvertált verziót, akkor azt tapasztalom, hogy azok a szövegrészek, amik eredendően a "docx" fájlban külön oldalon kezdődnek (mert direkt így szerkesztettem meg és ez számomra fontos is lenne), azok egy része a "mobi" verzióban vissza-belecsúszik az előző szöveg oldalába. Az volna tehát a cél, hogy a "mobi" verzió is ugyanúgy kezelje az oldalváltást mint a "docx" verzió. Ha valaki tudna valami útmutatást adni, azt nagyon megköszönném.

2018. máj. 7. 21:56
 1/1 A kérdező kommentje:

Na végülis megoldottam a gondot. A worldbe minden egyes olyan szövegnél ami külön oldalon van, be kellett állítanom a menüben, hogy új oldalon jelenjen meg mert a Calibre valamiért sajnos automatikusan egy oldalnak ismeri be az egész fájlt. Na mind1 megoldottam.

Már csak annyi gondom maradt, hogy annak ellenére, hogy a world-be java rész balra zárt sorokba írtam a szöveget, sőt még a menüben is az áll, hogy "Balra Zárt", a mobi verzióban sorkizártan jeleníti meg. Erre még eddig nincs megoldásom.

2018. máj. 8. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!