Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot. El...

Letöltöttem egy programot. El akarom indítani az exe fájlt és azt írja ki, hogy nem win32 alkalmazás. Mi a teendő? Mit csináljak, hogy telepíthessem, hogy elindíthassam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem,hogy fizettem is a programért,és e-mailben még azt is írták,hogy XP-ben, 2000-ben, Vistában meg még mit tudom én mi alatt is fut a program.Mondjuk én hirtelenjében egy mp4-re töltöttem le a progit,de csak nem ez a baja!Remélem!
2010. jún. 14. 10:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak az az egy fájl van, biztos jót indítasz el?

Esetleg nem egy operációs rendszer fájlja, lehet, hogy be kell bootolni róla.

Próbálj kompatibilitást állítani (jobb egérgomb kompatibilitás) mondjuk arra, amit mondtak amit mondtak.

De szerintem hibás a fájl.

Ha nem titkos, akkor milyen programról van szó?

2010. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szokta ezt a hibaüzenetet jelezni a Windows, ha nem szabályosan akarsz valamilyen progit telepíteni. Mp3-ról biztosan ez a véleménye. Internetről letöltött program esetében akkor, ha pl. az nincs aláírva, a gyártó ismeretlen. Akkor az ablakában a bal oldalon piros a pajzs. Ha sárga vagy zöld, akkor engedi a Windows Installer. Biztonsággal függ össze. Ilyenkor futtasd le a vírusirtót az új progin, lehet fertőzött is.
2010. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Email-ben kaptad és fizettél érte??? Jól átvágtak, ez vagy sérült fájl, vagy pedig trójai, féreg vagy akármi van benne. A Windows Installer csak védekezik. Így nem veszünk semmit, most így jártál.
2010. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a többieknek!Az utolso okostojásnak üzenném,hogy te is csak azok közé a férgek közé tartozol akik mást nem tudnak hajtogatni éjjel nappal,csak azt, hogy idézem:"igy jártál"Ha nem mondod hülyén halok meg.Nem elég hogy 15000 Ft-ot kib'sztam a progira,de te még ezzel az undoritó sablonos, le sem sz'rom a problémádat hangulatu szöveggel jössz.Tudod legalább azt ne irtad volna a végére!Mert ezzel bizonyítottad hogy a te anyucid apucid is csak arra tanitott hogy sz'rd le mások problémáját,meg arra,hogy ha látsz egy problémával rendelkező embert,akkor b'szogasd mégjobban,mert ezzel még jobban hízik a májad.Mondjuk ez egy emberi alaptulajdonság,de én legalább magamban tartom.

Üdv

2010. jún. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!