Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítése Apple OS...

Mclaren.f1 kérdése:

Windows telepítése Apple OS mellé hogyan lehetséges usb-s bootcamp nélkül?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van külső usb dvd meghajtó és arról hogy lehetne install lemezről megetetni a win7-et az Applelel?

2018. máj. 8. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma azzal, ha USB-ről telepíted Bootcamp-pel. Gyorsabb, mint DVD-ről.


Egyébként persze lehetséges csak macerásabb. Itt egy Win10-es telepítés leírása, nagy valószínűséggel jó 7-re is:


[link]

2018. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy min. 16 gigás pendriveot kér az usbs lótúróhoz, az meg nincs épp itt és még vesződjek is utána azon túl iso készítéssel, holott a kész install lemez adott, csak hát Macen minden kicsit macerásabb... :)
2018. máj. 8. 20:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Tessék. A leírás szerint is min egy 8 gigás pend. mindenképp kell... Elmennek ezek a jó francba! Ennyit a Mac-ről! :(
2018. máj. 8. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert manapság olyan nagy dolog egy 8gigás pendrive... 😁
2018. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát biztos nem, csak épp fél 11-kor este mindentől távol... Meg hagy ne kelljen ezért még beruházni is ilyesmire, csókolja meg az Apple a hátsóm ha ez gond nekik hogy nem tud egy usb dvd-ről felrakni egy win7-et!

Mellesleg a supportban találtam ide vonatkozó leírást a bootcamphoz, de oda is kell egy pendr. mert a windows támogatási szoftvert a telepítéshez csak egy FAT formázott usb eszközre tudja kipakolni és 2015 utáni Maceken képes a belső tárolót is már ezek elkerülése miatt felhasználni. Úgyhogy szerintem pendr. nélkül eleve storno az egész. :(

2018. máj. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!