Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozza az Alt+Tab problémát...

Mi okozza az Alt+Tab problémát windows 10-ben?

Figyelt kérdés

Mikor használom az Alt+Tab kombinációt játékok közben, akkor elsötétedik a kép 10-15 mp-re és hosszas nyomkodás után Ctrl + Alt + Delete-t is használva helyreáll, de ez nagyon idegesítő.


Mit lehet tenni ez ellen? Rákerestem, rengeteg ember panaszkodik ugyanerre, de nem találtam megoldást a problémára.


Nem tudom mennyire fontos ez, de előfordul olykor, hogyha egy játékban átállítok valamit és meg kell erősíteni a beállításokat, mint pl. Fortnite, GTA 5, akkor szintén elsötétedik a képernyő egy időre ( nem mindig ) Összefügg vagy ez más jellegű gond ?



2018. máj. 9. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a felbontást használod a Windows-ban (az Asztalon), mint a játékokban?
2018. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, 1920x1080
2018. máj. 9. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Alt+Tab kombináció, az a megnyitott alkalmazások (vagy ablakok) közötti gyors váltáshoz jó.

[link]

2018. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt én is tudom ( ezért használtam/használom eddig is ) de nem válasz a problémámra.
2018. máj. 9. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezért nem jó használni játékok közben. :)
2018. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De ki is lehet kapcsolni:

[link]

2018. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh sorry, ez a windows gomb letiltása.
2018. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!