Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy nekem az I-Doser?

Miért nem megy nekem az I-Doser?

Figyelt kérdés
Amikor be akarom tenni a doset megjelenik az, hogy válasszam ki, kiválasztom, megjelenik az, hogy fogadjam el és megnyitás, elfogatom és ekkor megjelenik egy naaagy szürke ablak és error....miért van ez? Hogyan indíthatnám el?
2010. jún. 14. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom, csak azt, hogy az I-doser kamu, semmilyen bedrogozott hatást nem fogsz érezni.
2010. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vhol olvastam h amire error-t ir az tiltva van vagyis a készítők tiltják vagy hasonló
2010. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mindegyikre azt irja h "There was been an error loadig the picture for the dose file" s akkor leirja hogy a gépen hova van elmentve és egy rakás számot is ír
2010. jún. 14. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
épp azért nekem is csinálta keress másikat azokat tiltották ;)
2010. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már sokat letöltöttem. És egy sem megy. Elhoztam a barátomtól azt ami nála megy és nálam nem megy...
2010. jún. 15. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!