Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keriohoz valaki segítséget?...

Keriohoz valaki segítséget? Ha megnyitom az áttekintés/kapcsolatok fült ott kategóriákba vannak szedve?

Figyelt kérdés
és nem tudom hogy mi mit jelent:( pontosabban pl ott van az msn ott pl mgnéztem 1-2 ip címet és ilyen h győr(messze lakom tőle és nem msneztem győrivel meg bp,hát ilyennel se meg Utorrent: na ott egy csomo ip cím volt,azok azok akik töltenek rólam,vagy hogyvanez? ja meg kért a kerio engedélyt h csatlakozhat e valamijen privát akárhová és az meg kínába (pekingbe ) ment volna...eltudja valaki magyarázni ezeket?
2010. jún. 14. 12:49
 1/3 A kérdező kommentje:

itt egy kép a helyzetről:


[link]

2010. jún. 14. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:

A tüzfalnak pont ez a lényege, hogy tudod szabályozni, és meg tudod tekintetni hogy milyen más gépekhez kapcsolódik a te géped a neten. És ezen a fülön a számítógéped által kiépített, kiépítésre váró kapcsolatokat látod. A TCP és az UDP azok protokollok, amivel a kommunikáció zajlik. Ha ezek részletesebben érdekelnek vegyél egy hálózatokkal foglalkozó könyvet, ott leírják melyik hogy működik. A piros sáv a kimenő, a zöld a bejövő kapcsolat, a fehér amin a géped kapcsolatot vár, azaz figyel. Az msn hogy mikhez kapcsolódik és miért, azt a MicroSoft-tól kérd számon, de szerintem ők se tudják. XD Az utorrent minden egyes emberhez kapcsolódik akitől töltesz, vagy aki tőled tölt. Tehát ha van 5 torrented, darabonként 20 seeder-el meg 10 leech-el, akkor az 150 kapcsolat. Ha meg csak úgy bejön valami kapcsolat az elhet vírus, vagy szimplán csak tesztelik agéped hogy lehet-e törni. XD

Mondjuk nem értem miért csodálkozol hogy az utorrent sok emberhez kapcsolódik, amikor látod a programban is hogy pl kapcoslatok 20 (1501) - azaz hogy 20 emberhez kapcsolódsz az 1501 közül.


Ha ennél bővebben érdekel hálózat működése olvass utána neten vagy könyvben. Google a barátod, wiki a barátnőd

2010. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köcce:D
2010. jún. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!