Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért crashelt ki a Minecraft?

Miért crashelt ki a Minecraft?

Figyelt kérdés

Éppen a Direwolf20 1.5.2es verziójával játszottam, leraktam egy Maceratort, megnyitottam és befagyott a játék, majd egy ilyen crash üzenetet kaptam. Mitől lehetett?

---- Minecraft Crash Report ----

// I feel sad now :(


Time: 5/9/18 7:35 PM

Description: Ticking memory connection


java.lang.IndexOutOfBoundsException: Index: 44, Size: 43

at java.util.ArrayList.rangeCheck(Unknown Source)

at java.util.ArrayList.get(Unknown Source)

at net.minecraft.inventory.Container.func_75144_a(SourceFile:207)

at invtweaks.forge.PacketHandler.onClickPacket(PacketHandler.java:46)

at invtweaks.forge.PacketHandler.onPacketData(PacketHandler.java:23)

at cpw.mods.fml.common.network.NetworkRegistry.handlePacket(NetworkRegistry.java:255)

at cpw.mods.fml.common.network.NetworkRegistry.handleCustomPacket(NetworkRegistry.java:245)

at cpw.mods.fml.common.network.FMLNetworkHandler.handlePacket250Packet(FMLNetworkHandler.java:84)

at net.minecraft.network.NetServerHandler.func_72501_a(NetServerHandler.java:1098)

at net.minecraft.network.packet.Packet250CustomPayload.func_73279_a(SourceFile:59)

at net.minecraft.network.MemoryConnection.func_74428_b(MemoryConnection.java:89)

at net.minecraft.network.NetServerHandler.func_72570_d(NetServerHandler.java:134)

at net.minecraft.network.NetworkListenThread.func_71747_b(NetworkListenThread.java:53)

at net.minecraft.server.integrated.IntegratedServerListenThread.func_71747_b(IntegratedServerListenThread.java:109)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.func_71190_q(MinecraftServer.java:677)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.func_71217_p(MinecraftServer.java:573)

at net.minecraft.server.integrated.IntegratedServer.func_71217_p(IntegratedServer.java:127)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:470)

at net.minecraft.server.ThreadMinecraftServer.run(SourceFile:573)



2018. máj. 9. 19:49
 1/3 Szirty ***** válasza:

Bármitől.

Ezt még a fejlesztők heveny hibakereséssel is olykor csak igen nehezen tudják kideríteni, mert az ilyen hibák gyakran igen erősen függnek a futás körülményeitől.

2018. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1# igaza van illetve az 1.5.2 enyhén szólva elavult. Már nem tuljesen kompatibilis az új javával, windows-al. (nelem pl el sem indul... )
2018. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. máj. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!