Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom használni a gépemet...

Nem tudom használni a gépemet a javítófrissítés miatt?

Figyelt kérdés
Írta nekem a windows az updateba, hogy inditsam ujra a gepet, mert kijott az aprilisi frissites javitasa. Ujrainditottam, es elkezdett tolteni a kis karika. Kb mar 3 oraja ezt csinalta, ezért ujraibdítottam, és nem tudtam belépni, mert megint ez a töltőképernyő fogadott. Töbször is ujraindítotam, de mindig ez volt az eredmény. Mi erre a megoldás?

2018. máj. 10. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:

F8al behozod a helyreállítási menüt, indítás javítás, nyomogatod a 4es gombot, és csökkentett módban indítod.


törlöd a frissítést, ezután pedig kikapcsolod a francba, mert semmi értelme.

2018. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok. Javítófrissítés, tehát javítja a windowst, hurrá! :)
2018. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kozma György ***** válasza:
na ez igy nagyon jó nekem is ugyan ez van este letoltotte a win update és most nemtölt be a gép remek köszönjük microsoft
2018. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kozma György ***** válasza:

na sikerül az f8 as megoldás igaz 3xkellet csinálni mire letörölte a frissítést de megvan


ha sikerül belépni a gep házban a frissítések nél be indítsd újra a letöltést és nemlesz gond

2018. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát... én ujratelepítettem a gépet.

mindegy, már úgyis ideje volt (:

köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 10. 14:41
 6/6 anonim válasza:
Én multhéten vasárnap bekapcsolom a laptopomat jön egy értesítés sürgős frissítés és frissítés után be se jutok az operációs rendszerig félúton megakadok és kéri milyen nyelvü legyen a billentyüzet kiosztás utána amikor bejelölöm hogy magyar utána ki jön 6 négyzet az első kilépés és rollback folytatása ha megnyomom ujra indul a gép és újra billentyűzet kiosztást kérdezi második négyzet másik operációs rendszer választása választok egy másikat ott meg aszt írja ki hogy az asztalkezelő alkalmazás hiányzik így semilyen műveletet nem tudok elvégezni,de még a startmenüt sem tudom használni és ki se tudom kapcsolni.renszer visszaállítás semilyen formában nem elvégezhető mert hibákat ír ki hogy ezek miatt nem elvézhető a javítás vagy visszaállítás mert nem található a korábbi rendszer meg hasonlók van ötletetek mit csináljak a Microsoftnak már írtam a supportnak még megvárom mit írnak vissza, de minden építő javaslat jól jön
2018. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!