Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt? Vissza lehet ezt...

Mi történt? Vissza lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés

A MediBang Paint pro-t használtam, és már az árnyékoknál/fényesítéseknél jártam a rajzban, amikor hirtelen eltűnt az egyik rétegemről a szín. Most hogyha rányomok erre a rétegre azzal nem tudok kezdeni semmit, fehér az egész és egy ilyen ikon van a ecset helyén: [link]

A többi réteget tudom használni. Mit tudok csinálni?



2018. máj. 10. 15:18
 1/3 tabaki ***** válasza:
Nem ismerem a programot, úgyhogy túl sok erkölcsi alapom nincs közbekotyogni, de valószínűleg szerencsésebb lett volna, ha a csinos ikon helyett inkább egy képernyőmentést mutatsz, amelyen szemügyre lehet venni az adott réteg beállításait. A tünetek olyasmire utalnak, mintha mondjuk valami billentyűkombinációval véletlenül kikapcsoltad volna a réteg láthatóságát, vagy egyéb módon kiiktattad volna a szerkesztésből, esetleg átállítottad volna valami olyan típusúra, amelyiken az ecset nem használható. Ha tényleg csak ennyiről volna szó, az alighanem észrevehető a rétegablak beállításaiban. De mondom, csak általánosságban pampogok, erről a programról most hallok először. Ha valamikor előveszem a windowsos gépemet, majd megpróbálom telepíteni, de jobban örülnék, ha anélkül is megoldódna...
2018. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Na, kipróbáltam a programot. Nekem akkor viselkedik pontosan a leírtak szerint, ha kikapcsolom a réteg láthatóságát. Erre nem találtam billentyűkombinációt, ezért most azt a történetet kreáltam, hogy a réteg kiválasztásakor talán véletlenül a sáv elején lévő pontra kattintottál. Jó lenne, ha ez történt volna, mert akkor annyi a dolgod, hogy lőj ugyanoda, akkor a réteg ismét látható és szerkeszthető lesz.
2018. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ez történt de megtudtam oldani. Készítettem a rétegről egy másolatot, azon kikapcsoltam a “clipping”-et és az alap színnel újra átmentem rajta, (már használható volt az ecset) és megjelent a régi verziója. És fogalmam sincsen, hogy mi történhetett. Az a lényeg, hogy megoldódott.
2018. máj. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!