Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome asztali verzióba...

Google Chrome asztali verzióban miért nem működik az automatikus fordítás?

Figyelt kérdés

Windows 10 van a gépemen viszont nem rég újra kellett telepítenem ezzel nincs is baj, viszont a chrome ban hiába van beállítva, hogy automatikusan fordítsa az idegennyelvű oldalakat nem működik még a jobb felső sarokban sem jelenik meg az ikon, hogy le tudjam fordítani!

Csak úgy tudom kikényszeríteni, hogy az oldalon jobb klikkel, oldal fordítása de ez nem olyan praktikus, nem lehetne valahogyan beállítani, hogy automatikusan fordítsa (pedig be van állítva) ne kelljen mindig így nyomogatni vagy az is jó lenne ha legalább felajánlaná de ez sem történik pedig érdekes, mert amint mondtam beállításoknál be van kapcsolva hogy fordítson szerintetek mi lehet a probléma?



2018. máj. 10. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
közben azt vettem észre, hogy pl más nyelveket ami nem angol hanem pl. német ott felajánlja, a fordítás lehetőségét de angolnál nem
2018. máj. 10. 19:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg be lett állítva, hogy az angol nyelvű oldalakat sose fordítsa le.
2018. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó de ilyenkor mi van mert ha lefordítom jobb klikkes megoldással akkor lefordítsa de úgy lenne jó ha automatikus lenne!

Nem tudom most lett újra telepítve a gép ha be is lenne állítva akkor lenne ott egy pia de nincs és a beállításoknál is az van hogy mindig fordítsa az ismeretlen nyelveket, az angolon még külön pipa is van, hogy ezen nyelvek mindig legyenek lefordítva ehelyett mégsem automatikus csak jobb klikkes megoldással fordít de ha nem lehet megcsinálni sehogy sem vagy valahogyan visszaállítani akkor így is jó csak kicsit zavaró!

Már próbáltam törölni minden előzményeket de akkor sem ajánlja fel angolra német, román, cseh, orosz, kínai ezeket gond nélkül lefordítja

2018. máj. 10. 22:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó köszi azért a választ de sikerült most már megoldanom most már mutatja a jobb felső sarokban a fordító ikonját!
2018. máj. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!