Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hanggal a baj?

Mi lehet a hanggal a baj?

Figyelt kérdés
Szereztem olcsón óvodás gyerekemnek egy régebbi számítógépet. ( Celeron 500, 256 MB RAM, 32 MB Inno3D video, Creative 4750 hang, LAN) Csak internetre és pár kisebb játékra van használva. Először Windows 2000 volt rajta, de az nem ismerte fel a hálókártyát, és neten sem találtam hozzá drivert. A játékai viszont futottak. Utána feltettem az XP-t szépen megy, és mindent felismert, viszont A varázslatos emberi test program azt írja, hogy a hang meghajtó nincs megfelelően telepítve vagy ki van kapcsolva. Van még egy program aminél hang gondok vannak: az Alice csodaországban (a varázslatos tükör) azt csinálja, hogy ha meg akarom nézni a mesét, akkor csak akkor van hang, ha folyamatosan a play gombra kattintok. Mind2 elég régi program, de régebben futottak XP alatt is. A hang meg elvileg rendben van, mert vannak Windows hangok, és a többi játéknak is vannak hangjai. Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 14. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőre próbálj másik lejátszót használni. Pl ezt, mert nem kell telepíteni sem, csak betallózod a filmet. [link]

Egyébre nincs ötletem, hacsak nem ac3 filter hiány, de az amolyan tipp...

[link]

2010. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted....ez egy játékprogram és van benne kifestő, memória stb. , valamint meg lehet nézni a mesét...de a cd-n nincs lejátszható filmformátum....
2010. jún. 15. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!