Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon lassú a számítógépem!...

Nagyon lassú a számítógépem! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy számítógépem, ami kb.10 éves. Újabb fajta, a gép a monitorba van beleépítve. Nem vagyok számítógép zseni, és nem is nagyon használom. Talán még Windows XP program fut rajta... Filmet szívesen néznék rajta mostanság, de sajnos akadozik :/ Úgy gondolom hogy a régi Windows program miatt lehet. Nagyon lassú is, 5-10 perc mire betölti a netet. Kitől lehetne segítséget kérnem? Én nem tudok rá programot telepíteni, de jó lenne azért ha nem fagyna le. Tudtok valami tanácsot adni? Köszönöm előre is:)



2018. máj. 11. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek már hozzá driverek és olyan vírusirtó sem, ami jó lenne hozzá. És van benne jó esetben 1 GB memória. Én a 2009-es kis gépemmel már régen nem megyek fel a netre. De fotókat tárolok rajta. XP-s az is.
2018. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor jobban járok ha gyűjtök egy új gépre... Ezt meg max.arra fogom használni, hogy a net meg a Wifi menjen rajta. Köszönöm a választ:)
2018. máj. 11. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
10 éves gépre nem lehet azt mondani, hogy újabb fajta. Esetleg az akkori csúcs konfigurációk még használhatóak manapság filmezésre meg ilyesmikre, de már most is kompromisszumosan. Ez az idő múlásával csak romolhat. Tényleg jobban jársz, ha gyűjtesz új gépre. Itt a GYK-n akár konfiguráció összeállításban is kérhetsz tanácsot, esetleg ha találékonyabb vagy, kiokosíthatod magadat a témában és összerakhatod magad a leendő pc-det. Én utóbbit javaslom, mert bár nem feltétlen mindennapos, de elég gyakran előfordul, hogy hozzá cseppet sem értők mondanak eget rengető sületlenségeket itt a GYK-n. Mondjuk akár témabeli fórumokat is felkereshetsz, ott nagyban csökken ennek a gondnak az előfordulási valószínűsége.
2018. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!