Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes megvenni a gta 5-öt?

Statrik kérdése:

Érdemes megvenni a gta 5-öt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időkben sok játékos panaszkodott, hogy indokolatlanul ban-t kaptak. Cikkekben is megjelent, hogy problémák vannak mivel sok játékos bant kapott. Érdemes ezek után megvenni? Valaki játszik vele mostanában? Milyen tapasztalataitok vannak?

2018. máj. 13. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha akarsz játszani online, akkor érdemes. Ha nem csalsz, nem kapsz bant.
2018. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Nem érdemes. Egyrészt tömve van csalókkal, másrészt indok nélkül is pihenőre raknak. Mindkettőt saját magam tapasztaltam, utóbbi különösen kellemes volt, miután 385 órányi munkám ment a kukába, bármiféle indoklás vagy ok nélkül. Ha meg gondolnád, hogy majd a support segít, akkor nagyot tévedsz. Kapsz valami sablon választ egy indiaitól, aztán verd a s*gged földhöz örömödben.


És nem én vagyok az egyedüli, aki így járt.

2018. máj. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Senkit nem raknak pihenőre ok nélkül
2018. máj. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyetek nyugodtak, hogy igenis bannolnak a semmiért. Én egy hónapig nem néztem bele az online-ba, és mikor visszanéztem, már bannolva voltam. Garantálom, hogy sohasem csaltam, és az a két barátom sem, akiket PS4-en bannoltak minden ok és magyarázat nélkül. Volt egy nagyobb frissítés a télen, mikor véletlenül 2 millió PS4 játékost tiltott le a Rockstar (aztán visszacsinálták). Egy PC-s barátom belefutott egy hackerbe, aki azzal szórakozott, hogy mindenkinek millió dollárokat osztogatott. Az ismerősöm gyorsan írt a supportnak, fotó és videó bizonyítékokkal igazolva az esetet, erre ŐT bannolták csalásért. Egy rakás szemét a Rockstar online ellenőrző rendszere, a supportjuk meg egy csapat suttyó paraszt.
2018. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
általában mindig oka van a bannak. a prohardveren nem írnak jelenleg bannolási hullámról, pedig az összes crew tagom aki aktívan játszik, napi szinten ír oda. de majd akkor a kedvetekért rákérdezek
2018. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rákérdeztem, azt írták, tényleg voltak banok. ok, megkövetem akiket ok nélkül banoltak. ezzel együtt én nem bántam meg, hogy megvettem megjelenés után a játékot. most meg már tuti nem 16k, szvsz amivel sokat játszol, illik megvenni, ok, max akciósan
2018. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És az is igaz, hogy a Rockstar ok nélkül nem szokott adakozni
2018. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogyha még nem vetted meg a játékot akkor azt mondom mindenképp vedd meg mert nagyon megéri és már ilyen problémák nincsenek hogy ok nélküli bannolás mert a rockstar sokkal sobban figyel az ilyenekre.De talán még figyelj a magyrításokra a textura javítókra meg az ilyen kis apróságokra is mert ezekért is dobhatnak az onlineból.
2018. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!