Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segiteni? Telefonos...

Valaki tud segiteni? Telefonos játékok megtöbszörősitésébe?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt a guardian-t meg a gamekillert sem.Probalom a messengeren a dekázósat megsokszorozni ugye szam aranyba hogy narataimnal nagyon magas elérhetettlen szamot doncsek meg...lécci segitsetek

#Samsung S4 #lolipopi
2018. máj. 14. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Rootolt a telefonod?


Ha nem, akkor nincs "rendszergazdai hozzáférésed" hogy ilyen műveletet hajts végre.


A rootolás pedig nem egy kattintás általában, telefonként változik a rootolás módszere, saját felelősségre csináld csak.


GameGuardian és a hasonló alkalmazások úgy működnek hogy rákeresel egy értékre, változtatod, megint rákeresel, addig amíg le nem szűkül ideális esetben egyre, majd átírod. Van olyan játék ahol az érték védett/máshogy kezeli de szerintem egy fb messenger game-er nem nagyon védenek le.

2018. máj. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen rootolt!
2018. máj. 14. 16:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ramentem hogy gamekiller esetebe ugye messenger rakkatintok a labdara beadja azt a dekázósat.csinalok egyet ramegyek game killer 1 kereses mode intifity vagy valami ilyesmi utana megint dukazas de mos 2ot es utana beirom ketto es semmit nem csinal utana beirom hogy 3 nyilvan dekazok is es semmi
2018. máj. 14. 16:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy s4 lolipopi versio 5.0.1
2018. máj. 14. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

GameGuardiannal próbáld meg.

[link]

2018. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! DE sajnos még mindig nem sikerült kiadja az értékeket de olyan soha nem lesz mikor 1 ertek lesz? mert mindig csak 3 ertek van a vegen.Lehet hogy ott rontom el
2018. máj. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!