Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? Miért nem...

Mi lehet a baj? Miért nem tudom az xp-t telepíteni?

Figyelt kérdés
Vista van a laptopomon és, mint mindenki tudja az egy hulladék szép szóval kifejezve. Tehát a gond ott van, hogy berakom xp telepítőjét (nem a lemezzel van a gond, ezzel eddig több gépet is telepítettem hibátlanul) elkezdi tölteni a telepítéshez szükséges fájlokat és egyszer csak jön a hibaüzenet, hogy nincs telepített meghajtó, próbáltam illesztőprogramot frissíteni, de csak az van ami most is rajta van. Hogy lehetne ezt megoldani? Kérlek segítsetek, alig tudom használni a gépet annyira lassu. A válaszokat előre is köszönöm
2010. jún. 14. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows 7 ??? vagy linux az XP vel az a gond hyog az "újabb" RAId ill. SCSI drivereket nem tartalmazza és a betöltésük elég bonyolult főleg lapiknál ...
2010. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Linuxot nem használhatok a webszerkesztés miatt, windows 7-re meg nincs pénzem, de köszi a segítséget
2010. jún. 14. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A biosban beállíthatod compatibility módba... Azután XP fel, keresel driverd, majd ha kész visszarakod... ha nem megy, akkor mégegyszer... :P
2010. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhh... ezt most nem értettem bocsi :S mit állítsak át a biosban?
2010. jún. 14. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Biosban állítsd a HDD-t IDE-re.
2010. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tölts le egy SATA driver es XP-t. Csak a licence kulcsnak kel eredetinek leni nem a lemeznek,tehát bátran telepítheted a jogtiszta kulcsoddal.
2010. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
AHCI módból állítsd "nativ ide"-re a biosban...
2010. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A BIOS-ban nekem nincs ilyen lehetőség a HDD-nél, hogy IDE. A Device configurations-ben van az, hogy HDD és a két lehetőség: Bit-shift vagy LBA assisted
2010. jún. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!