Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom használni a Wordöt...

Tudom használni a Wordöt miután lemondtom az előfizetést?

Figyelt kérdés

2 hónapra megvettem az Office csomagot az érettségire felkészülés miatt. Már lemondtam és le is járt az előfizetésem, de még tudom használni, csak megjelenik egy ablak, hogy frissítsem az előfizetésemet, de amúgy ugyan az.


Még van pár érettségi tételem amit ki kell dolgoznom. A Pages is tökéletesen megfelel (igen, mac használó vagyok), de az utóbbi időben a wordhoz szoktam hozzá.


Ha elkezdem azon csinálni a dolgokat lesz rá esély, hogy elvesztem az ott írd dolgokat?


Meg újítani nem akarom, mert igazán nincs rá szükségem, de ha már ott van és működik akkor azt használnám.



2018. máj. 16. 09:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Vissza vonom :) Még sem tudom használni csak megnyitni. Nem baj, akkor marad a Pages...
2018. máj. 16. 09:55
 2/4 hellsing71 ***** válasza:

Idézet az Office honlapjáról: "Ha hagyja lejárni az előfizetést, az Office-alkalmazások csak olvasható üzemmódra váltanak, ami azt jelenti, hogy megtekintheti és kinyomtathatja meglévő dokumentumait, de nem szerkesztheti őket, és újakat sem hozhat létre."


Ha még működik, akkor vszleg valamilyen türelmi időben vagy. Ha lejár, nem tudsz majd tovább szerkeszteni.

2018. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hellsing71 ***** válasza:
Nemmegmontam? :)))
2018. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy ingyen letöltheted az Office 365 csomagot.


[link]

2018. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!