Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A . Torrent nem menthető el...

Yamaiko kérdése:

"A . Torrent nem menthető el ide: C/User/. " Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A BitTorrentnél felmerült ugyan ez a hiba, próbáltam újrarakni, és helyette az uTorrentet használni, de semmi. Próbáltam átrakni valahova máshova, de akárhova rakom ugyan ez a probléma. Már csak azt gondolom, hogy írásvédett lett, de arra nem igazán gyanakszom.

2018. máj. 18. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát így első látásra a "C/User/." nem tűnik túl valós útvonalnak.
2018. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
Szerintem se. Elég furcsa ötlet ezzel próbálkozni.
2018. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] Itt egy kép...
2018. máj. 18. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Mentsd a "D"-re. Esetleg indítsd rendszergazdaként a torentprogit mert lehet hogy emiatt nem enged neki a "C"-re írni.
2018. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs D-m, de megoldottam. Purge-ölni kellett Regeditből minden létező User infómat (Mint ahogy a Muslimokat kéne EU-ból.), és mostmár működik. Kösz a válaszokat, habár nem voltak nagyon hasznosak.
2018. máj. 18. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed se volt részletes, és hasznos, úgyhogy kvittek vagyunk.
2018. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

qBitTorrent-et használj.


uTorrent sebezhetőség:

A legnépszerűbb torrent kliensben, az uTorrentben súlyos biztonsági rést fedeztek fel, mely adataitok ellopásához, és gépetek megfertőződéséhez vezethet, ezért javasolt a kliens mielőbbi cseréje. Az uTorrent helyett a qBittorrentet ajánljuk, melynek felülete nagyon hasonló, viszont sokkal megbízhatóbb.

(nCore főoldal legfrissebb hír)


...illetve hozzátéve a személyes tapasztalataimat, a qBitTorrent jóval kevesebb CPU-t használ

2018. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Na ja!


Pont olyan, mintha odatelefonálna az utószerelőnek hogy nem indul a kocsim. Persze itt csak ötletelni tudunk, erre leszarozza az összes választ. Kiváló hozzáállás Yamaiko.

2018. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!