Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnatok mondani olyan program...

Tudnatok mondani olyan programot iphonera amivel tudok letolteni filmet sorozatot? Nem torrenttel hanem programon belul?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

iPhonra nem, szinte semmit nem lehet kezdeni az agyon korlátozott szoftverével.

Vegyél egy normális Androidos telefont, azokra van sok minden és rendesen használható.

iPhone csak divat készülék, lényegében egy drága "buta" telefon, 12 éves Nokiám rugalmasabb.

2018. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem vesz iphonet, es szidja, akinek nincs penze ra..
2018. máj. 20. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Mivel alkalmazás fejlesztő vagyok, van iPhone és MacBook Pro -m is.

Azért szidom, mert túl jól ismerem, Apple egy agyon korlátozott OS -t készít,

csak azért hogy 100% -ban uralhassa a felhasználóit, és legnagyobb hasznot húzza.

Ha valaki csinálna olyan alkalmazást amivel zenét / videót ... lehet letölteni,

főleg ingyen, azt kidobja az alkalmazás boltjából, még a fizetősnek is nehéz,

szerzői jogokkal palástol, közben csak az a gond, hogy nem gazdagszik rajta.

A telefont JailBreak -elhet, amivel ugrik a márka garancia,

amit már kisebb tettel is kidobhatsz, de most nem ez a lényeg.

plusz vírust is találtak benne, ami bizony bánya gépet csinálhat belőle.


Szóval van iPhone -om, ezért ismerem, és tudom hogy csak egy divat kacat.

2018. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2: Muhaha. Egy Samsung S9+-t és egy Huawei P20 Pro-t használok, szerinted gondot okozna egy iPhone X megvásárlása?

Céges környezetben 6 éven át használtam iPhone-t, bőven elég volt belőle. A zárt rendszer miatt olyan gyors és megbízható, de ezzel ki is zár mindenféle egyéni cselekvést, testre szabást, tesztelést, stb. Amióta visszatértem Androidra, mintha kényszerzubbonyból szabadultam volna, bármit meg tudok csinálni a telefonommal, amit azelőtt soha. És mivel ebben a másfél évben egyetlen szoftveres hibát sem tapasztaltam, ki merem jelenteni, hogy az Android mostanra legalább olyan megbízható operációs rendszerré vált, mint az iOS.

2018. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

,,Az nem vesz iphonet, es szidja, akinek nincs penze ra.."

Ez egy baromság, az android és iphone más-más felhasználói igényt elégit ki. Akinek a könnyen kezelhetőség jön be az vesz iphont, aki rugalmasságra vágyik vagyis komolyabb dolgokra is akarja használni a telefont az vesz androidot.

Nekem andoridom van, de választhattam volna iphonet is. Azonban nagyon nem tettszik, amit az iphone művel a felhasználóival a korlátozottság, csak apple termékekkel kompatibilis stb.

U.I: Amúgy érdekes, hogy egy olyan ,,elit" telefonra tellett mint az ájfon, viszont azt már nem engedheted meg magadnak hogy előfizess pár ezer forintért egy netflixre-re... Van egy tippem hogy csak azért vetted ezt a telefont, hogy te is ,,menő" lehess hiszen az összes amerikai sztárnak ilyenje van és fogalmad sincs miről szól iphone és miről szól az andorid... persze nem akarok elhamarkodott következtetéseket levonni.

Kérdésre válaszolva: Elöbb fogsz torrentezni egy mikrohullámú sütő-vel mint Iphonnal.

2018. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kérdező azért áll ki ennyire az iphone mellet mert ha már több százezer forintot kiadott egy telefonért már nem merné bevallani magának hogy rossz döntést hozott.
2018. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom te nem torrentet akarsz használni, a válaszom ebben az esetben is változatlan.
2018. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!