Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges lemez nélkül...

Lehetséges lemez nélkül telepíteni?

Figyelt kérdés
A Sims 2 néhány kiegészítőjét szeretném egy másik gépről átrakni a sajátomra. Pendriveval az egész mappákat átraktam, eddig minden OK, de a telepítőbe belépve természetesen kéri a lemezt, ami viszont nekem nincs meg. Nincs semmiféle mód, amivel lemez nélkül is meg lehetne oldani a dolgot? Sok reményt mondjuk nem fűzök ehhez...

2018. máj. 19. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha legális példányod lenne akkor elég lenne bejelentkezni az Origin fiókodba és korlátlanul letölthetnéd.


A jelenlegi módszer lopott játékkal azért nem működik, mert törés kell hozzá. Viszont ettől többet ezen az oldalon nem lehet segíteni, mert törölni fogják a kérdésed (szerzői jogot sért, privátra nem válaszolok).

2018. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik gépre lemezzel lett rárakva, tehát ott gyakorlatilag legális volt. Csak szerettem volna áttenni... de mindegy, ha nem fog menni.
2018. máj. 19. 13:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is tudtam róla, hogy a 2. részhez kell Origin :O Soha nem volt eddig szükségem rá...
2018. máj. 19. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet csak rosszul csinálsz valamit. A programok nem igazán másolhatóak át csak a telepített mappa egyik gépről a másikra másolásával, mert jóval több fájlt és bejegyzést tartalmaznak ami a futáshoz kell, mint amit te 1 darab mappával átmásolsz.


Ha van lemezed, akkor a lemezről való telepítést kell megcsinálni, ott beírni a sorozatszámot. Ha a futtatáshoz kell a lemez, akkor esetleg még kivitelezhető hogy egyszerre egy gépen csak egy ember tud játszani, addig a másik nem. A lemez lemásolása, és újra kiírása ebben az esetben nem működik a másolásvédelem miatt, azt nem fogja soha eredeti lemezként látni a rendszer, ezért jelzi hogy kéri az eredetit.

2018. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!