Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bármilyen a felbontás, alacson...

Bármilyen a felbontás, alacsony a képkoca/mp, hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Euro Truck Simulator 2 -ben bármilyenre állítom a felbontást 20 vagy 30 fps és bármilyen minőségen, utánanéztem és nincs benyomva semmi fps limiter vagy ilyesmi és elég idegesítő, hogy még 1024x768 on is laggol :(. Újratelepítettem a gépem 3 szor másik-másik rendszerekkel de úgysem működik.Fs17,CsGo, Scrap Mechanic, Fortnite persze maxon sem laggolnak és elég fura hogy egy jóval szebb minőségű játék akadozik...


AMD x2 5000+ 2.6Ghz

nVidia GT640 1GB (nemrég váltottam és ugyanolyan)

4GB Kingston RAM

Valami dell-es alaplap

1920x1080 LG monitor


Az említett játékok tökéletesen futnak a gép teljesítményéhez képest. elég érdekes nem? ...



2018. máj. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

"elég fura hogy egy jóval szebb minőségű játék akadozik..."



Szerintem meg pont nem fura ha egy jóval szebb minőségű játék akadozik, pont azért mert szebb minőségű és erősebb VGA kell(ene) hozzá.


Az ajánlott gépigénynél egy gtx760-at írnak:

[link]


És ha összehasonlítom az ajánlott VGA teljesítményét a tiedével:

[link]


nagyjából harmada az ajánlottnak. Szerintem ezért...

2018. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
Ettől a géptől nem várnék sokat. Tényleg nagyon gyenge.
2018. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A többi felsorolt játéknak nagyon kicsi a gépigénye, Az Euro Truck-nak ezek közül a legnagyobb. Nem véletlen hogy szaggat.
2018. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem, hogy egy haveromnak gt630 volt szintén 1gigás és 2gb ram ja egy majdnem ilyen procival és neki nem laggolt, esetleg az alaplap már valami régi azért? 2003 as vagy nemtudom
2018. máj. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!