Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy program ötletem...

Ha van egy program ötletem hogy tudom azt levédetni?

Figyelt kérdés
Szval az van hogy lenne egy olyan program ötletem amely a világon egyedüláló lenne... De tudás hiányában egyedül nemvagyok képes megcsinálni... Szval az a kérdésem hogy ha ez az ötlet megvan akkor hogyan tudom az levédetni hogy ne tudja senki sem ellopni?(befektetőket keresnék amelyeknek emailt irok és abban az ötletemet elmesélem nekik... Csak attól félek hogy ezek ellopják aztán megvalósítják nélkülem) szval igen lehetséges ilyen dolgot egyáltalán levédetni ilyen estekre?

2018. máj. 19. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

99% hogy már létezik, de öltetett nem tudsz, csak kidolgozott technológiát.

tehát, dokumentálod részletes egyedi működését, és szabadalmi hivatalba kéred levédését.

meg a céggel aláíratsz egy titoktartási szerződést, így ha megcsinálnák akkor perelhető.

2018. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!