Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forza Horizon 3 crashelés?...

K.patrik96 kérdése:

Forza Horizon 3 crashelés? Miért van?

Figyelt kérdés

Régebben törtbe játszottam vele szintugy futott mint most az eredeti, azzal a különbséggel hogy a törtbe ilyet nem csinált hogy random lefagyott és kiléptette magát... Pár napig jó volt mikor megvettem nemrég, de elkezdte ezt csinálni tegnap óta. Már ujra telepitettem a gamet, geforce legfrissebb szal nem tom mi a baj. Néztem crash fix videokat azok nem segitettek semmit. ( i5 4690k oc , gtx 960 2gb oc, 8gb ram )

Előre is kössz



2018. máj. 20. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már megvetted, miért nem próbálod meg a hivatalos support-ot? Itt írnak arról, hogy ha crash-el a játék, hova és miket kell küldeni:


[link]


Btw. a konfigurációd éppen megüti a minimum követelményeket, ez is oka lehet. Egy próbát megér, hátha a Turn10-esek tudnak segíteni.


Nekem korábban az uninstall/reinstall segített, ill. bizonyos helyzetekben (showcase event) mindig ugyanott fagyott ki, akkor a grafikus beálltásokat vettem lejjebb (kikapcsoltam az automata módot és fixen állítgattam be dolgokat).

2018. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!