Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szaggat a minecraft annak...

Szaggat a minecraft annak ellenére, hogy állítólag 200 fps-em van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én ilet még nem láttam. Optifine is van, legújabb verzió, frissen újratelepített gép és szabályosan minden másodperc végén szaggat egyet. Az optifine pedig azt irja, hogy 200 fps em van, minimum 100. Kérlek segítsetek, lilám nincs mi lehet, csak ennél a játéknál láttam a hibát, többi ok.

2018. máj. 21. 18:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
8%
vegyél új videókártyát ;)
2018. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld kikapcsolni a Bluetooth és Wifi eszközöket sorban, nézzük, mit mutat úgy!
2018. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmes válaszolat írjatok. Ha nem értetek hozzá akkor haladjatok. Ez wifi bluetooth dolog még viccnek is fájt.
2018. máj. 21. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Akkor ki ne próbáld!


Általában ezek a driverek fogják a buszokat agresszívan és sokáig. Nézz utána, mi az a DPC Latency, aztán merengj wl kicsit, hogy kell-e a segítőt burkoltan hülyêzni, csak mert te nem látsz rá a realtime használat rejtelmeibe mondjuk tizedannyira se, mint egy átlag hangstúdió-tulajdonos.

2018. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 he84 ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de hogyha segítséget kérsz, akkor a reálisabb javaslatokat próbáld meg és nr bírálj másokat könnyen, pláne úgy, hogy te elvileg nem értesz ehhez! Vélhetően azért kértél segítséget, mert nem értesz nagyon hozzá. Így elég fura és nem fair más javaslatát csak úgy leszólni! Csak mert te nem értesz hozzá, lehet hogy ő ért hozzá! Ha pedig nem fogadsz meg jó javaslatokat se és ha mindent megkérdőjrlezel, akkor kár volt kérdezned, így helyette te magad is rájöhetsz a hibára, vagy a Google-n keresnél megoldást! Bár akkor meg talán az ott talált infók nagy részét is megkérdőjeleznéd, ki tudja, ha ennyire így állsz hozzá az egészhez.


Aki azt írta, hogy cseréld ki a videokártyádat egy újabb, jobb videokártyára, neki igaza van, meg lehetne próbálni. És nem mindegy a processzor, meg a RAM se, ezek eléggé számítanak a Minecraft-nak, ha hiszed, ha nem. A RAM legalább 4 GB jó ha van és a processzor 2 magos legyen lehetőleg. Ha ezek adottak, akkor nem szabadna szaggatnia.

2018. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oooo te jóságos isten, értek hozzá annyira, de nem tudom erre a megoldást, újratelepítés elött nem voltak ilyen panaszaim, ugyanugy 200fps-t irt, amibol en monitor teljesitmenye szempontjabol lattam is 60-at. Gondoltam valami kompatibilitasi hiba lehet, hiba volt gyakori kerdesek fele fordulnom, csak okoskodtok, de annyit se tudtok mint en...
2018. máj. 23. 17:24
 7/12 he84 ***** válasza:
Mi is tudunk dolgokat, nem csak te, nem kéne megint alábecsülnöd azokat, akik segíteni próbáltak! Nem kéne megsértődni és nem kéne leszólni azokat, akik segíteni próbáltak velem együtt! Ráadásul azt is mondtad, hogy fogalmad sincs mi lehet a baj, akkor meg kérlek ne bíráld felül leszólással a javaslatokat, hanem figadd el, hisz nem tudod mit tegyél! Eléggé fura és szomorú, ha neked az okoskodás (igazából nem az), hogy segítséget kapsz, de nem próbálsz annak alapján eljárni! Ha nem fogadsz el segítséget és csak kötekedsz, leszólsz ezért másokat megsértődve, akkor máskor inkább ne kérj segítséget! Pedig én is adtam jó javaslatokat, na de te tudod, ha nem hát nem, csak akkor meg ne panaszkodj.
2018. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor is driverhibának néz ki, ha szerinted mindent jól csináltál.
2018. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak azota ilyen, hogy ujratelepitettem, azelott TOKELETESEN MENT a minecraft, most pedig JO AZ FPS megis szaggat SINGLEPLAYERBEN IS.
2018. máj. 27. 17:25
 10/12 he84 ***** válasza:
Már elmondtunk mindent, amit tudunk! Fogadd már el végre és hidd el, hogy valami gond van! Ha nekünk nem hiszel és meg se próbálod a javaslatokat, akkor kérdezz meg egy szakembert! Bár így sajnos azt is kinézem belőle némi eséllyel, hogy nem fogsz hinni szakembernek se,... Ha tennél valamit, az segítene, az állandó panaszkodás és mások segítésének kétségbe vonása nem segít!
2018. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!