Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a szemét windows...

Hogy lehet a szemét windows defender karanténját visszaállítani?

Figyelt kérdés

Tegnap lefrissítette magát ez a semmitérő vírusírtó és egy programomat használhatatlanná tett. A karantént megtaláltam, de nincs visszaállítás ikon, mint régen. Csak törölni tudnám.

Hogyan tudnám mégis visszaállítani a fájljaimat?



#Windows #Bill Gates #Defender #Windows 10 ##legrosszabbalkalmazás
2018. máj. 21. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Biztos hogy semmit érő? Csak veszélyes alkalmazásokat tesz karanténba, például egy általad lopott programot amibe a készítő berakott valami kártevőt. Jaj de szemét a Windows hogy meg próbál védeni!


Kapcsold ki a Defendert (saját felelősségre), majd telepítsd újra a programot.

2018. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam, megpróbáltam újratelepíteni, de a telepítőt is kinyírta. A fájlok nem vírusosak, egy másik program indításához szükségesek. Tulajdonképpen lényegtelen is, csak szeretném visszaállítani. A vicc az hogy a kivételekhez hozzá volt adva, csak ugye annyira okosan sikerült frissítést kiadniuk, hogy alapbeállításról indult.
2018. máj. 21. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Höhőőő!! Megoldódott. Lehet hogy hihetetlen, de 3 perce kijött rá egy új frissítés, visszakerült a visszaállítás fül és megint minden happy.
2018. máj. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!