Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van mostanában, mindenkitől...

Mi van mostanában, mindenkitől azt halljuk a faluban hogy rettentően fagynak a számítógépek?

Figyelt kérdés
Mindenhol, boltokban, postán, magánszemélyeknél és azt hiszem még az önkormányzatnál is. Nálunk is, 3 notebook van, de mindhárom úgy fagy hogy az enyémen is majdnem 10 perc telt el még megnyitottam a böngészőt és eltudtam kezdeni begépelni ezt a kérdést. Az én notebookom március másodikán lett vásárolva, március vége óta ezt csinálja. ha újratelepítem, attól is csak enyhül, majd pár nap után ugyan úgy fagy. Pedig ki is pucoltam őket, úgyhogy a porosságtól sem fagyhat.

2018. máj. 25. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt a végéről, mi itthon Windows 10 Home-ot használunk.
2018. máj. 25. 12:55
 2/5 anonim válasza:

Hát nálunk a faluban nincsenek ilyen problémák.

A hivatalban minden gépen Windows 7 Ultimate van, azokkal semmi probléma. Az üzletben XP-s gépek vannak, azok is gond nélkül mennek.

2018. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Biztos forrásból tudom, mivel a hivatalban én javítom/szervizelem a gépeket. A legtöbb gép több mint 8 éves, de mint írtam semmi probléma nincs velük.
2018. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy nem használok tisztító programokat, csak defragglert, és a programok, mint pl a böngésző előzményeit is kézzel mármint abból a programból indítva törlöm amelyikből kell törölni. Régebben használtam ccleanert de arra azt olvastam hogy okozhat ilyen hibákat is, aztán a legutóbbi rendszerújratétel óta ami kb két hete volt, azóta nem használom, mint fentebb írtam. De így is fagy. Próbáltam másik telepítővel újratenni a windowst, de akkor sem jó
2018. máj. 25. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
mostanság a windows updatek és néha a driverek eléggé macerázni tudnak az erőforrással, talán ezért
2018. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!