Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a viber?

Miért nem indul a viber?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 különböző verzióját töltöttem le, és installáltam a pc-mre. Az installok sikeresek, de nem indul el egyik sem.

Windows 7 64-bit-em van.



2018. máj. 26. 17:31
 1/7 anonim válasza:
Futtatás rendszergazdaként?
2018. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi. Úgy tesz mintha elindulna, aztán mégsem. Hibaüzenet nincs.
2018. máj. 26. 18:57
 3/7 DjImipapa ***** válasza:
Nem kéne összevissza letöltögetni, ha nem jól szeded le, marad jósok szemétadat, nem csoda, ha nem indul. Mindig a hivatalos verziót kell használni, azzal nincs gond.
2018. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Töröld le mindet, gépet indítsd újra, rakd fel a legújabb verziót.


[link]


Nézd meg hogy amikor elindul a feladatkezelőben a folyamatoknál ott van e. Állítsd le és próbáld meg újra elindítani.


Ha semmi nem segít googlen keresgélj angolul, magyarul hátha találsz valamit. "Viber nem indul" ilyesmi.

2018. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtettem, amit mondtál, nincs benne a feladatkezelőben. Úgy látszik ez egy fogós probléma, mielőtt rááldozom a fél éjszakát, jó lenne kideríteni, vajon használható-e okostelefon nélkül? Mert olyanom nincs.
2018. máj. 26. 20:55
 6/7 anonim válasza:

Okostelefon az kell hozzá. Elvileg meg lehet csinálni hogy menjen telefon nélkül is, de felesleges ezzel szórakozni mert nem fog működni szerintem.


[link]


Egyszerűbb ha veszel egy olcsó androidos telefont.

2018. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DjImipapa ***** válasza:
Mért nem evvel kezdted? Kell egy profil(mobilos, telszámmal), amit behív az asztali alkalmazás....:)
2018. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!