Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi legyen a neve a játékfejles...

Mi legyen a neve a játékfejlesztő cégnek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Nemrég regisztráltam a Google Play Developer Consolera, úgyhogy kész vagyok játékokat, akár alkalmazásokat is kiadni, de ehhez kéne egy jó név. Így hát titeket kérdezlek, ti milyen nevet adnátok neki? Fontos, hogy angol szó, akár szóösszetétel legyen, mivel nemzetközileg adnánk ki az alkalmazásainkat, illetve játékainkat. Szép napot mindenkinek!

2018. máj. 26. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

MA (Em-éj) Studio.

Nekem ez jutott most eszembe.

2018. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Józsika06
2018. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha még ennyit sem tudsz kitalálni, nem sok jót várok a játékaitoktól.

De azt ugye tudod, hogy ha valaki más által kitalált nevet használsz fel, a kitalálója a szerzői jog értelmében részesedhet a cégből?

2018. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Válaszoló!

Mindennel tisztában vagyunk, és azért szeretnénk a ti véleményeteket kikérni erről, mert úgy érezzük, a nagyközönség nagyon kreatív nevet tudna neki választani!


Köszönjük szépen a hozzászólásodat!

2018. máj. 27. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a nagy komoly cég dumát. Vicc vagy.
2018. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ultim8 (ultimate) studio


G4mr (gamer) studio


Games 4 you (Games for you) studio


Most csak ennyi jutott eszembe, válassz szabadon :)

2018. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha kapsz ötleteket :-)

2018. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

strfgkhlkélhzgjthshj34etrtdrs


Tökéletes! XD

2018. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért majd nézz utána hogy létezik-e a világon olyan nevű cég amit kitaláltál (google keresés + linkedin keresés + stb. és ha sehol nincs akkor használd). Láttam már olyat hogy kitalált valaki egy ilyen nevet és ellopták. Akkor jön a pereskedés. Legyen teljesen egyedi világszinten.

A legjobb egy hosszú név. Pl van olyan játékfejlesztő aminek az a neve hogy Rake In Grass (ezt te már jobb ha nem használod). A lényeg hogy egyedi legyen.

2018. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!