Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan programot...

Valaki tud olyan programot amivel vidit lehet letölteni a youtube-ról ingyen és egy másikat ami át is konvertálja az egész vidit AMV-be? Köszii

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam...amiket eddig használtam nem jók, és azóta nem találtam normálisat
2010. jún. 15. 16:08
 1/9 anonim válasza:

Szia!


Én vdownloadert használok, itt meg tudod adni alapból, hogy milyen formátumban töltse le.

Viszont vigyázz, mert én frissítettem a legújabbra és rengeteg videónál azt írja h invalid URL! így vissza tettem a régit a 0.83-at és azzal továbbra is hibátlanul működik.


[link]


AMW konvertenek ezt ajánlanám: AMW convert tool 4.0

[link]


Remélem tudtam segíteni, üdv.: T

2010. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia.

nagyon köszi a gyors a választ, mindjárt meg is nézem!:)

2010. jún. 15. 16:29
 3/9 anonim válasza:
Nincs mit, majd írd meg azért, hogy sikerült-e és érdekelne az is, hogy mi használ AMW-t :)
2010. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak annyi:hiába bemásolja a címet nem tölti le, ez miért van?:D
2010. jún. 15. 16:49
 5/9 anonim válasza:

1: Hányas vdownloadert szedted le?

2: Mit ír ki? Invalid URL?


Ha bemásoltad a youtube linket, katt a download gombra.

2010. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt töltöttem le amit mondtál:) és nem azt írja ki, és ő másolja be magától de nem indítja el... :/
2010. jún. 15. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Any Video Converter. Ingyenes, youtube linket "beadod" neki, kiválasztot, miben mentse (wmv, avi, mpeg, stb).

Elindítod, megvárod a konvertálást, örülsz.

Évek óta gond nélkül használom. Lényeg: minden konvertálás végén felajánlja, hogy frissít Pro verzióra, ezt szigorúan Nem-el (No thanks) kilőni!.

Itt a link:

[link]

2010. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát nem tudom mi lehet a gond, nálam hibátlanul működik.

Van mikor neked van mikor kimásolod automatikusan belekerül a programba a link. Utána már csak Download kellés jön is.

2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát én se tudom mi van vele, mert nem jó még most se...

de azért köszi:)

utolsóelőttié jó, azzal sikerült, köszike:)

2010. jún. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!