Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik más böngésző?

Miért nem működik más böngésző?

Figyelt kérdés

Fire fox van a gépen az megy rendesen., meg akartam próbálni a chrome -ot meg az operát

a chrome az orosz vagy milyen,, ciril betűs az operánál meg szétcsúszik a képernyő.

ha valami nem világos kérdezz te is



2018. máj. 29. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs virusod?

Tegyél fel képet a böngészőidről!

2018. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem csinál semmi rendelleneset a gép, csak ha ezeket a böngészőket rakom fel

képet nem tudok küldeni egyből töröltem is őket, képzeld el hogy a chrome-ot gyárilag úgy rakja fel, hogy ciril betűs és a kezdő oldal is .RU a beállítások meg magyar.

Az opera meg olyan volt, hogy betölti az oldalt és ahogy görgetek lefele összeugrik le fel csúszkál meg ilyenek. az oldalt megjelenő dolgok középre ugranak , jobbról baloldalra.

2018. máj. 30. 08:13
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
Tuti vírus(vagy kéretlen program!!!) Semmiképp nem települ idegen nyelven semmi, legalábbis a hivatalos letöltőoldalról semmiképpen!
2018. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, csak ennél a 2-nél van ilyen, semmi más programmal nincs probléma a géppel.
2018. máj. 31. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:

"képet nem tudok küldeni egyből töröltem is őket, képzeld el hogy a chrome-ot gyárilag úgy rakja fel, hogy ciril betűs és a kezdő oldal is .RU a beállítások meg magyar."


Akkor az vagy nem Chrome volt, vagy jött vele kiegészítő is, aminek nem kellett volna jönnie. Csak innen szabad letölteni a Chrome-ot: [link]

Létezik egy Chromiumnak álcázott vírus is: [link]


Az Opera hibája lehet egy sima bug is, vagy a hardvergyorsításból adódó anomália.

2018. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Immáron chrome-ból írok. AVG-vel átnéztem a gépet, 1 kártevőt talált. Chrome jól fut


Köszönöm a segítséget.

De azért felugrott az az orosz bővítmény, le is tiltottam egyből.

2018. jún. 1. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!