Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az msn plus tényleg mutatja,...

Az msn plus tényleg mutatja, hogy kitörölt e le vagy nem?

Figyelt kérdés
Plus!/Partnerlista karbantartónál mutatja, hogy kinek vagyok fent és kinek nem, nos vannak ismerőseim akiket úgy jelez, hogy nem vagyok fent nekik, de közbe mégis fent vagyok neki mivel szoktunk beszélgetni rendesen. Most akkor tényleg működik ez rendesen? Mert én nem úgy veszem észre.
2010. jún. 15. 16:50
 1/6 anonim válasza:
ez nálam is így van :O én azt olvastam egyszer hogy azoknál is jelzi azt hogy nem vagy fent a listájukon, akik már letöröltek egyszer (ha azóta visszavettek, akkor is). hát remélem hogy nem így van és csak az msn sz@r :P
2010. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Eleinte nálam is működött. Mára össze-vissza van. Nem megbízható.
2010. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ők írnak rád? Egyébként tud vki üzenetet küldeni live plusból olyan embereknek akik nincsenek a partnerlistáján,mert a partnerlistakarbantartóban ott van h üzenet küldése. Nekem mindig jól szokta kijelezni ezeket...
2010. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem egyszer a barátom elkezdett őrjöngeni mert azt írta ki az msn-je hogy nincs fent a listámon. pedig természetesen fent volt és nem is töröltem egyszer sem.

szóval...

2010. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg instabil ez a plus.
2010. jún. 15. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem meg csak ti nem vagytok elég őszinték egymáshoz.
2010. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!