Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig őrzi meg a Gmail a...

Meddig őrzi meg a Gmail a leveleimet?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok. Kellene egy másfél évvel ezelőtti Ebay vásárlás számlája. Minden Ebay-s levelet eltettem egy direkt neki nyitott mappába a Gmail-en belül. A használatom 3%, de csak 500 levél van benne. Maximum 2017 januárig vannak benne levelek. Hogyan érhetném el a régebbieket? Azok elvesztek, vagy van valami archívum jellegű? Teljesen fel vagyok háborodva, mert még a freemail is őrzi visszamenőleg a leveleket évekre.

2018. máj. 30. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a freemail 3 hónapig őrzi ha nem lépsz be, törli, a gmail örökre megőrzi.


vagy törölted, vagy más e-mail címmel vásároltál akkor.


a keresőben is le lehet szűrni olyan szavakra hogy "invoice" ami számlát jelent

2018. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A 2006-os "Gmail postafiókja elkészült" levelem is megvan a Gmailemben. Ezekszerint akkor csináltam.
2018. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is látom még a 2010-es leveleimet is. Nem használsz/használtál levelezőprogramot gépen, telefonon vagy tableten?
2018. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán külső levelezőprogramot használtál, ami POP3-mal leszedett mindent.
2018. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!