Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha kitöröltem a torrenteket...

Ha kitöröltem a torrenteket amiket még nem seedeltem vissza, hogyan tudom visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete töltöttem le a sorozatomból egy évadot részenként és miután befejezte a letöltést, kitöröltem véletlenül azokat is amiket még nem seedeltem vissza. Próbáltam újra letölteni a torrentet és úgy visszaseedelni, de az összes állapotához azt írja ki hogy "elakadt". Milyen megoldás van még?

2018. jún. 1. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kényszerített újraellenőrzést próbálj nyomni rá. Elakadás elvileg akkor van ha letöltenél, de nincs seeder (legfeljebb partial, és amennyit tud annyit átad, utána elakad és seederre vár).
2018. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam, de semmi :/
2018. jún. 1. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik trackerről töltenél? nCore például úgy áll, hogy nem jelzi ki pirossal a qBittorrent, de a tracker fülön "not working" a státusz, az új letöltések státusza pedig "stalled" (lehet ez elakadásra van fordítva).
2018. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elakdt akkor jobb klikk és ott kényszerített indítás. Nem tudom hogy milyen klienst használsz, lehet más a neve
2018. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nCore-ról töltöttem le és bittorrentet használok

megcsináltam amit az utolsó írt, de még mindig semmi, nem indul el a letöltés

2018. jún. 2. 07:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerepet játszik az benne hogy 15 napig nem tölthetek le?
2018. jún. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!