Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az hogy több...

Hogy lehet az hogy több elemet tartalmaz egy átmásolt mappa mint ahonnan másoltam?

Figyelt kérdés

A teljes Felhasználók mappát átmásoltam egy másik meghajtóban egy külön mappába. Ahol alapból az ég világon semmi nem volt, tehát egy teljesen üres területre.

A másolás nehezen ment, több fájlt is ki keltet hagyni mivel az elérési útja túl hosszú volt, ennek ellenére az új helyre nem hogy kevesebb fájl került hanem pont hogy több.

Eredeti mappa: 106 776 fájl, 9 020 mappa

Új mappa új meghajtón: 110 220 fájl, 10 663 mappa

Biztos hogy nem fordítva van.

A másolást nem szakította meg semmi, és nem is kezdtem újra. Tehát ebből adódóan elvileg nem lehetnek duplikált fájlok fájl(1) néven. Mi okozhatta ezt az anomáliát?


2018. jún. 2. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán ha megnéznéd, hogy mi került bele pluszban, az segítene...
2018. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rejtett fájlok voltak.
2018. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rejtettre gondoltam én is. Esetleg nagy file mozgatáskor tördezett pár file. Töredezettségmentesitést csinálj esetleg, hátha.
2018. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" Esetleg nagy file mozgatáskor tördezett pár file"


Ne viccelj már?? egy töredezett fájl is egy darabként jelenik meg mindig a fájlrendszerben.

2018. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne törj már felettem pálcát :D könyörgöm, nem drogozásra bátoritottam. Baja lesz annak a gépnek ha véletlen megcsinálja? Nem. Hát akkor? Lehet időpazarlás, de azért mondtam utolsó lehetöségként.
2018. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eszem megáll egyes emberek hogy puffognak :D
2018. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs.


Egyrészt a töredezettség-mentesítés egy többórás meló és semmi köze a problémához, ennyiből szét is kaphatná a géped

és kiportalaníthatná. Ugyanúgy az ég világon semmi köze a problémához.

Másrészt ne haragudj de akkora butaságot írtál, mint ide Prága.

2018. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy butaságot, ezt így utólag be is látom. Nem trollkodásból írtam, mint itt a válaszadók nagy része (nem ennél a kérdésnél, átlagról beszélek és nem rólad beszélek)

Tény ha nem értek hozzá ne írjak, de általában ahogy nézem alig válaszol valaki én meg ott próbáltam segiteni ahol tudtam. :D Ennyi.

2018. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"utólag belátom" ilyet se sokszor hallunk ezen az oldalon szóval elég lesz.
2018. jún. 2. 18:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a rejtett fájlokra meg azt tudom mondani hogy voltak igen de mindegy hogy vannak e, nem változtat semmit hisz azokat mindkét helyen bele kéne hogy számolja.
2018. jún. 2. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!