Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a régi skypet...

Hogy kell a régi skypet visszaállítani?

Figyelt kérdés
véletlenül frissítettem

2018. jún. 6. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
mi a baj azzal szeritem tok jo
2018. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

uninstall és telepítsd a discordot

amúgy vannak olyan frissítések amiket rád kényszerít, szóval sajnos nem tudsz ellene mit tenni, microsoft termék sajnos, pedig régen jó volt, csak azóta felvásárolták és microfos termék lett

2018. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Windows, Android?


Első esetben a 7.40-es verziót telepítsd, annak a beállításaiban még könnyen kikapcsolható az automatikus frissítés.

Pl.: [link]

2018. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm én a régit szeretem
2018. jún. 6. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

MS előtt is egy kalap sz..r volt a skype, nem tudom, miért szépít meg az idő ilyesmit...


Szerintem szokj hozzá az új verziókhoz, mert előbb-utóbb (inkább előbb) a régieket úgysem fogod tudni használni.

2018. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az egy dolog , hogy frissül, de már jelszót sem kér. Hogy tudom újra jelszavassá tenni win7 alatt?
2018. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CspCsj ***** válasza:

#6:

Skype ablakban:

Skype menü > Kijelentkezés > majd a Bejelentkezésnél NE legyen pipa alul, hogy megjegyezze a jelszót.

2018. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!