Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a Discord azt...

Miért írja ki a Discord azt hogy Érvénytelen E-mail cím?

Figyelt kérdés

Hello!

Letöltöttem a Discord-t, majd regisztrálni szerettem volna. De abba a probléma ütköztem, hogy az egyik E-mail címemet sem fogadja el az alábbi hiba üzenet okán. Érvénytelen E-mail cím... 2 Free mail, és 1 Gmail címmel próbálkoztam. 15 perc próbálkozás után be ütöttem egy nem létező Gmail címemet amit töröltem, na azt elfogadta. De az a probléma hogy ez a e-mail cím már nem létezik a Gmail adatbázisában, így nem is tudom a Discord felhasználót megerősíteni. Valaki tudja a megoldást, hogy hogyan a rákba lehet megoldani ezt a problémát?



#e-mail #játék #probléma #e-mail cím #érvénytelen e-mail cím #Miért nem enged regisztrálni?
2018. jún. 7. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!