Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-s, P4-es/1700/1GB-os...

XP-s, P4-es/1700/1GB-os laptopra milyen böngészőt tegyek, ami aránylag gyors. Vagy régebbi verziójú Firefox esetleg?

Figyelt kérdés

[link] esetleg ez?

Próbáltam persze Linuxot tenni rá, de egyik sem sikerült.

Dell Latitude C640...a kurzort nem lehet mozgatni...használhatatlan. Linux is jó lenne, de vagy 10 fajtával próbálkoztam.


2018. jún. 8. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért nem sikerült feltenni a Linuxot? Mi volt a hiba? Ugye nem 64bites rendszert akartál 32bites procira rakni?
2018. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet. Az egyik, amit az első is írt, a második pedig, hogy a processzorod még nem PAE képes, vagy esetleg érintett abban a hibában, hogy tévesen nem jelzi ki ezt a funkciót a gép a Linux számára.


Ha előbbivel van gond, tölts le egy 32bites telepítőt, ha pedig utóbbival, bootolás előtt használnod kell a --forcepae kapcsolót. Mivel ez disztribúciónként eltér, így a dolog pontos menetére neked kell rákeresned.

2018. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

32-esek voltak mind. Betöltött a képernyő, aztán a kurzort nem tudtam mozgatni. Kicsit megmozdult, és visszaugrott a kiindulási pozícióba. Dell Latitude c640 ... az ajánlott Linux-ok sem sikerültek, amit a neten olvastam.

[link]

...ez a gép az. PAE...azt honnan tudom, hogy az-e?

2018. jún. 8. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát már a live rendszer sem indult el? Akkor BIOS-ban a natív USB supportot kell bekapcsolni.
2018. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz.

Nem. Nem tudok egeret mozgatni, az kell a telepítéshez. Megnézem a BIOS, ha van ilyen lehetőség.

2018. jún. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!