Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez miért van?...

Szerintetek ez miért van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Win 8.1-en minden 10. percben megkérdez a rendszer hogy mivel szeretném megnyitni a "http típusú fájlt". Semmi több nincs ki írva.

A választási lehetőségek a böngészőim és az áruház. Ha kiválasztom az explorert, egy kis idő után reklámoldalakat kezd össze vissza megnyitni.

Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lemez az oka és a megoldása.

Köszi a válaszokat előre is.



2018. jún. 8. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Mi lehet*. Elírtam bocsánat.
2018. jún. 8. 12:05
 2/4 tabaki ***** válasza:
Gondolom, valami vírus eszegeti a rendszert, csinálj egy alapos vizsgálatot.
2018. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Számtalanszor csináltam már de nem talál vírust. Teljes vizsgálat, indítás előtti vizsgálat, egyik sem volt eredményes. Lehet a vírusirtóm nem túl jó.

Valami jó programot nem tudtok ami az avastnál is jobb.

2018. jún. 8. 14:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv újra mindenkinek.


Amióta feltettem a kérdést, azóta egy kicsivel többet tudok erről a problémáról, és lehet hogy így jobban el tudom magyarázni a dolgot, és további segítséget kérni.


Igen, ez egy vírus, és elméletileg a "LIFE-LI.NET vírus". Ez nagyjából azt csinálja hogy fontos (elérési) címeket ír át a fent olvasható címre.


Mostmár a kérdésem csak annyi lenne hozzátok, hogy hogyan irthatnám ki ezt a nagyon idegesítő vírust úgy hogy ne keljen újra raknom a gépem.


És egy kérésem is lenne. Akinek van olyan ismerőse aki kicsit okosabb a témában, mutassátok meg neki ezt. Nagyon megköszönném.

2018. júl. 14. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!