Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írok olyan programokat amivel...

Írok olyan programokat amivel képekből videót lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kedvenced, de neha azert szoktal olyan programokat is irni
2018. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivan?
2018. jún. 10. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha akarsz, akkor írjál. De egyébként vannak a piacon vágó/szerkesztő programok.
2018. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 belapus ***** válasza:

Tudod egyáltalán, mit kérdeztél ?

....

Amennyiben mégsem "írok"-ot szerettél volna írni, hanem "írtok"-ot, akkor a válasz: bármelyik videószerkesztő képes erre.

Egyebek a kapcsolódó kérdések között vagy a Keresőben.

2018. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt akartam irni hogy "irtok"..
2018. jún. 10. 23:48
 6/11 Lightwarrior válasza:

Én Movie Makert használtam, amikor képekből akartam videót készíteni. Meg lehet adni, hogy egy-egy képet milyen hosszan mutasson, mi legyen a képek sorrendje, aláfestő zenéket lehet hozzáadni... Nem nehéz kezelni, de kell hozzá kis idő, míg mindenre rájön az ember. Ha elakadnál, akkor a neten biztosan találsz segítséget, hogy mit merre találsz benne. De pusztán a menüpontok végignézegetésével is rá lehet jönni benne sok mindenre. (Ha jól emlékszem, feliratok nem tudsz vele időzíteni, ahhoz Subtitle Workshopot használtam.)


Természetesen más alternatívák is léteznek még.

2018. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt probaltam de nem mp4-be menti le hanem .mproj-ba. Hogy kell at konvertalni?
2018. jún. 11. 13:15
 8/11 tabaki ***** válasza:
Úgy, hogy használat előtt/közben megismerkedsz a működésével.
2018. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak kerdeztem valamit miert kell egybol leb4szni?
2018. jún. 11. 15:13
 10/11 tabaki ***** válasza:

„egyből”


Ha tényleg érdekel, elmesélem.

1. Lehet élcelődni a Windows-felhasználók hozzáértésén, de a Microsoft becsületére legyen mondva: Igyekszik a leggyámoltalanabbnak is a hóna alá nyúlni, akár olyan önparódiába hajló módon is, hogy a film mentéséhez a „Film mentése” menüpontot kelljen kiválasztani.

2. A népszerű programokra általában jellemző módon, a Movie Makernek is van egyetlen gombnyomással elérhető súgója, amelyből tájékozódhatsz a szükséges tudnivalókról.

3. Anyagi vagy szellemi inkompetencia okán nem mindenkinek adatik meg, hogy drága és bonyolult programok működéséről készítsen tutorialt. A jóakaratú emberek egy része ezért ingyenes és együgyű programokat mutat be, többek közt éppen a Movie Makert, amelyről így bőségesen találsz magyar nyelvű ismertetőket is.

4. Még a kis Movie Maker működtetése közben is akadnak problémák, ezért számtalan fórumon találsz azt illető bejegyzéseket (itt, a GyK-n is). Nota bene, egy régen kifutott nosztalgiaprogramról van szó, amellyel kapcsolatban gyakorlatilag minden kérdést megválaszoltak már.


A fenti források több mint elegendők lettek volna ahhoz, hogy megtudd, mire szolgál a projektfájl, és hogy miért nem annak az átkonvertálása a megoldás. Ehelyett, miután a fenti négy lépcsőben belepukizol az Emberiség segítő szándékába, a programot hibáztatod, amiért nem értesz hozzá. És még ne is zsörtölődjön az ember...

2018. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!