Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 operációs rendszer...

Windows 10 operációs rendszer áttelepítése másik számítógépre?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni az asztali gépemhez itthonra hivatalos windows 10 home 64 bite operációs rendszert, csak az asztali gépem kb 6 éves. Én tavaly vettem használtan. Azt olvastam interneten ha megveszem boltban a dobozos Windows 10 Home 64 bitet és kb 3 év múlva vennék egy új gépet azt újonnan vagy egy laptopot akkor minden gond nélkül átvihetem a külön vásárolt operációs rendszeremet hivatalosan?

2018. jún. 11. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem fogsz különbséget tapasztalni az OEM és a dobozos között. Win 10 Pro OEM és dobozos PRO között gyakorlatilag nincs különbség. A megvásárolt rendszert minden további nélkül telepítheted majd az új gépre.

Egyébként ha esetleg van meglévő OEM rendszered, attól sem kell megválni, ugyanis lehet külön értékesíteni a gépet, és külön a rendszert, tehát ha a gépet eladod, a rendszer telepítheted egy másik gépre is, csak akkor a matricát is ragaszd rá az új gépre. Ha érdekel, részletek itt: [link]

2018. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A linkeden van OEM, és FPP változat.
2018. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!