Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek gyors és szép minőség...

Ismertek gyors és szép minőségben dolgozó mkv konvertáló programot?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék ami nem 3 óráig dolgozik mondjuk egy 3 órás videón. (2,5-4 GB terjedő videofájlokról van szó.)

Tudom a google a barátom, de amiket kiadott hogy "gyors" hát egyáltalán nem vált be.

Szóval ha van valakinek az ügyben személyes tapasztalata azt megköszönném!

Jah és aviba illetve mp4 be kellene konvertálnia.



2018. jún. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy minőség kell vagy sebesség. Ha jó minőséget szeretnél, akkor az biztosan nem 3 perc lesz, de nagyban függ attól, hogy milyen teljesítményű a géped
2018. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából már annak is örülnék ha az időt leredukálnám valahogy két óra környékére...

A gépem nem a legújabb, de eddig még egészen jól boldogultam vele. Nyilván ha nincsen rövidebb idővel dolgozó mkv konvertáló mert az én szerkezetem "kevés" hozzá akkor nincs mit tennie... :(


Intel Core i3

NVIDIA GeForce 710M

4GB RAM

2018. jún. 12. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig nincs mit tenni. Az a gép erre a feladatra ennyit tud. Nyilván gyors a konverter de ahhoz marha erős gép kell a tiéd meg nem az. FullHD-s videó konvertálása bizony erőforrásigényes és egy I3-as proci ennyit tud. Ahány perces a videó, annyi perc a konvertálása. Ez sajnos nagyjából stimmel.
2018. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Akkor tényleg időszerű lesz gyűjtenem egy jobb teljesítményűre. :( Köszönöm szépen a válaszaitokat, ment a zöld!
2018. jún. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!