Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Kali Linuxot...

Feltelepítettem a Kali Linuxot, viszont bootoláskor, valami hiba van, amivel még nem találkoztam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Mikor Bootolnám be a Kali GNU/Linux-ot a GNU GRUB 2.02-ben akkor a következő hiba miatt nem bootol be:

"end Kernel panic - not syncing: Attempted to kill init! exit code=0x00000200" Mi lehet a hiba? Ilyennel még soha sem találkoztam...



2018. jún. 16. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

jó image-t töltöttél le?


64 bit? VMWare stb. stb.

sok változat van

2018. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
54%

Wow, a kedvenc kernel pánikom. Figyi, hány Linux disztrót próbáltál már ki? Kernel forgatás, forrásból telepítés, peccselés, forráskód átírás ismerős fogalmak?


Ha valamelyikre is "nem" a válasz - kezdj valami UF disztróval. Mondjuk Minttel. Ha az már megy fejből, jöhet valami komolyabb, mondjuk Arch. Utána Debian. Aztán Gentoo meg LFS. Utána. UTÁNA szórakozz a Kalival.

2018. jún. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!