Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Könyvtárkezelő programok?

Könyvtárkezelő programok?

Figyelt kérdés
A segítségét szeretném kérni valakinek aki ért hozzá. Informatika tételem. Fájl- és könyvtárkezelés megvalósítása különböző segédprogramokkal? Semmit nem találtam róla a neten, de kellene nekem egy könyvtárkezelő programnak a neve amit betudok mutatni érettségin...
2018. jún. 17. 22:23
 1/3 Derwer ***** válasza:

Windows intéző

Total commander

Midnight commander

Stb

2018. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egynek nem ugrott be a neve, de most már menni fog. (A total commander volt az.) :)
2018. jún. 17. 22:35
 3/3 tabaki ***** válasza:

Szerintem mindenképpen illendő megemlíteni a DOS-os Norton Commandert, mint a kétablakosok ősatyját. A szöveges képernyős klónjai (pl. az említett Midnight Commander, vagy a Far Manager) még ma is nagyon hasonlítanak rá, de a grafikus felületen futók (mint a maga is sok hasonlónak modellt adó Total Commander) alapfunkcióinak elérése mái napig is a NC hagyományait követi.

[link]

2018. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!